Vánoční přenosová fólie 34 100cm
Transferová fólie s motivem sněhové vločky je určena pro zdobení nehtů. s přenosovými fóliemi snadno dosáhnete ohromujícího efektu.
Aplikace fólie na vybranou část nehtové ploténky (jako malá ozdoba) pomocí lepidla Semilac Transfer Foil Glue
.
- Standardní příprava nehtu.
- Naneseme zvolenou bázi  Semilac nebo jiný výrobek určený přímo na nehtovou ploténku a vytvrdíme v lampě.
- Naneseme vybranou barvu hybridního laku Semilac nebo barevného gelu a vytvrdíme. Pro zvýraznění barvy můžeme akci opakovat.
- Naneste tenkou vrstvu libovolného  vrchního laku Semilac  a vytvrzujte (u klasického vrchního laku po vytvrzení odmastěte). V případě přípravku Semilac Extend 5v1 lze tento krok vynechat.
- Naneste fóliové  lepidlo pomocí libovolného štětce ze sortimentu Semilac nebo bodovacího nástroje Semilac a vytvrzujte v lampě.
- Fólii na nehty položte na méně lesklou stranu a odrazte ji na vrstvu dříve naneseného lepidla na přenášení fólií Semilac.
- Nakonec naneste libovolný  vrchní lak  z řady Semilac a nechte vytvrdnout v lampě (v případě klasického vrchního laku po vytvrzení výrobku - nehty odmastěte).
Nanášení fólie na gel lak
- Tento způsob aplikace fólie je náročnější, protože disperzní vrstva laku není tak silná jako u Semilac Transfer Foil Glue..
- Podkladová deska se připravuje standardně.
- Nanáší se podkladová vrstva Semilac nebo jiný výrobek určený přímo pro nehtovou ploténku a vytvrzuje se v lampě.
- Nanáší se podkladová vrstva Semilac nebo jiný výrobek určený přímo pro nehtovou ploténku a vytvrzuje se v lampě.
- Nanese se tenká vrstva barevného hybridního laku a vytvrdí se v lampě. Tento úkon lze opakovat, aby se zvýraznila barva.
- Přiložte fólii na nehet méně lesklou stranou a odrazte ji na disperzní vrstvu dříve naneseného gel laku libovolné značky, nezapomeňte ji na nehet jemně přitlačit.
- Naneste libovolný  vrchní lak  z řady  a vytvrďte v lampě (v případě klasického vrchního laku po vytvrzení výrobku - odmastěte nehty).
- *  Gel lak  musí mít lepivou disperzní vrstvu.
- Všechny laky Semilac®, kromě 031 Black Diamond, vytvoří po vytvrzení disperzní vrstvu. Přípravek 031 lze nahradit přípravkem 300 Perfect Black, který má disperzní vrstvu.
Šířka cca 4 cm
Délka cca 100 cm