Postup je jednoduchý: 

*nezapomeňte vrátit i original blok z pokladny který je připnutý na dodacím listu

    1. Zboží prosím zabalte tak, aby se nepoškodilo.

    2. K zboží přiložte kopii faktury, kterou jste obdržel/a spolu se zbožím nebo elektronicky.

    3. Na papír nám napište číslo Vašeho bankovního účtu, na který Vám máme vrátit peníze.

    4. Balík můžete odeslat doporučeně Českou poštou - nejlevnější variantou je poslat ho jako doporučený dopis. Nikdy prosím neposílejte zboží na dobírku!

    5. Nejpozději do 14 dnů Vám peníze budou vráceny.

 

*nezapomeňte vrátit i original blok z pokladny který je připnutý na dodacím listu

Adresa pro odeslání balíku  

Zásilkovna.cz
ID- 93953989  (Nehtovyraj.cz)
U Arborky 696
190 15 Praha – Satalice

 

Nebo nám zašlete zboží prostřednictvím podacího místa  

Neustále se snažíme zlepšovat služby pro naše zákazníky, proto jsme pro Vás zřídili možnost vrácení zboží ve spolupráci se společností Zásilkovna.cz.

Jak na to prostřednictvím mobilní aplikace Zásilkovna

    1. Zboží zabalte a přiložte k němu kopii faktury spolu s průvodním dopisem, kde nám uvedete číslo vašeho bankovního účtu, kam Vám máme vrátit peníze.

    2. V mobilní aplikaci společnosti Zásilkovna vyberte možnost Vrátit zásilku, nikoli Odeslat zásilku (přes tuto službu bohužel z naší strany není možné zásilku vyzvednout). Následně zadáte náš identifikátor, kterým je číslo: 93953989

    3. V aplikaci Vám bude vygenerované heslo, které uvedete při předávání balíku na podacím místě Zásilkovny. Nejbližší pobočku Zásilkovny ve Vašem okolí, která funguje i jako podací místo, najdete na tomto linku, kde je třeba zaškrtnout možnost podací místa. Pokud potřebujete pomoci najít takovou pobočku, neváhejte se obrátit na náš Zákaznický servis.

    4. Zaneste balík na Vámi zvolenou pobočku a při předávání uveďte, že se jedná o vracení zásilky spolu s heslem, které jste odbržali v aplikaci.

    5. Vyřízeno, zboží nám bude doručeno. Služba je zpoplatněna částkou 50 Kč. Tato částka Vám bude odečtena z částky za vrácené zboží, které jste nám zaslali.  Nejpozději do 14 dnů Vám peníze budou vráceny.

 

Jak na to, pokud nemáte mobilní aplikaci Zásilkovna

*nezapomeňte vrátit i original blok z pokladny který je připnutý na dodacím listu

    1. Zboží rovněž zabalte a přiložte k němu kopii faktury spolu s průvodním dopisem, kde nám uvedete číslo vašeho bankovního účtu, kam Vám máme vrátit peníze.

    2. Najděte nejbližší pobočku Zásilkovny ve Vašem okolí, která funguje i jako podací místo. Můžete tak učinit na tomto linku, kde je třeba zaškrtnout možnost podací místa. Pokud potřebujete pomoci najít takovou pobočku, neváhejte se obrátit na náš Zákaznický servis.

    3. Zaneste balík na Vámi zvolenou pobočku a při předávání uveďte, že se jedná o vracení zásilky spolu s našim identifikátorem, kterým je číslo: 93953989.

    4. Vyřízeno, zboží nám bude doručeno. Služba je zpoplatněna částkou 50 Kč. Tato částka Vám bude odečtena z částky za vrácené zboží, které jste nám zaslali.  Nejpozději do 14 dnů Vám peníze budou vráceny.