🔥 TOP AKCE: CLARESA 74 KČ | -15 % NA BÁZE A TOPY | KÓD: TOP15 | KONČÍ BRZY

  • -3 Kč
    Pilník čierny zaoblený 100/100 - Akce - jen za 16 Kč | NehtovyRaj.cz - Vše pro vaši krásu

Pilník černý zaoblený 100/100

pcr100/100
19 Kč
16 Kč - 15 %
S DPH
Černý zaoblený oboustranný pilník se zrnitostí 100/100 je vhodný k úpravě a dokončování již vytvarovaných nehtů, k broušení přechodu mezi špičkou a přírodním nehtem a k zastřihování nehtů.
Počet
Přidat do seznamu přání
Skladom

Dostupná doprava
  • Zásilkovna 51 Kč
  • Obvykle do 1-2 dnů od odeslání (doručení přímo na zvolenú pobočku)

  • Zásilkovna kurýr na adresu 77 Kč
  • Doba dodáni 1-2 dni

  • PPL kurýr 77 Kč
  • Doba dodáni 1-4 dni

  • GLS 102 Kč
  • Doba dodáni 1-4 dni

  • Přepravní společnost Raben - zboží na paletě 2 499 Kč
  • Doba dodáni 1-4 dni

Zaoblený pilník na nehty vynikající kvality

Zrnitost 100/100

Charakteristika : pilník na umělé i přírodní nehty. Ideální pro stříhání, tvarování, pilování, úpravu nehtů. Vysoce kvalitní a odolný povrch vhodný pro vícenásobné použití bez ztráty účinnosti. pilníky jsou oboustranné a po použití je lze dezinfikovat. sami si zvolíte tvar pilníku, se kterým budete pracovat a který vám nejlépe padne do ruky :). V naší nabídce máme pilníky v těchto tvarech - rovný, zaoblený /banánový/, kosočtvercový, lodičkový a čtvercový. zrnitostní číslo pilníku volte podle účelu, ke kterému ho potřebujete. Čím nižší zrnitost /nejnižší zrnitost 80/, tím je pilník hrubší, a čím vyšší, tím je jemnější /nejvyšší zrnitost 240/

Zrnitost 80 je nejhrubší - používá se k odstraňování, pilování starých /zarostlých/ , doplňování gelu nebo akrylu. odstraňování umělých nehtů. V žádném případě se nepoužívá k pilování přírodních nehtů.

100 je zrnitost pilníku, která patří k nejpoužívanějším a která je vhodná k odstraňování gelu nebo akrylu, pokud modelovaný povrch není rovný. Tato zrnitost je také vhodná pro retušování, když potřebujeme odstranit vrchní části gelu, barevného gelu, akrylu a také pro zkrácení délky nehtu. používá se také pro broušení přechodu mezi tipem a gelem.

Pilník o zrnitosti 180 jemnější vhodný tam, kde není nutné odstraňovat větší množství gelu nebo akrylu, na dokončovací úpravy při modeláži, na zkracování tipů, na zkracování přírodních nehtů. vhodný na matování přírodních nehtů při metodě gel lakování.

Pilník se zrnitostí 240 je nejjemnější zrnitostí. vhodný pro úpravu přírodních nehtů nebo pro dokončovací úpravy při metodě gel, akryl nebo gel lak.

Silcare
pcr100/100
66 ks

Technické parametry

Značka
Silcare
Velikost zrna
100/100

Produktový kód

ean13
9901001000031

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: