Prípravok na posilnenie nechtovej platničky Biogel 15ml
 • Sleva!
 • Nové

Přípravek k posílení nehtové ploténky Biogel 15ml

Kód: 401332

153,40 Kč
127,00 Kč Ušetříte 26,00 Kč
S DPH

BIOGEL® je přípravek používaný k okamžitému zlepšení stavu ultratenkých a slabých nehtů. Je určen pro obzvláště lámavé a lámavé nehty. Měl by se použít např. po každém odstranění špiček a akrylových nehtů, jakož i na normální, profylaktickou ochranu nehtové ploténky před nepříznivými vnějšími podmínkami. Může být použit jako přírodní lak a jako základ pro barevný smalt.

Počet
Skladom


obrázek
Zakoupením tohoto produktu získáte až 6,37 Kč zpět ve slevovém poukazu.
visa

Přípravek k posílení nehtové ploténky Biogel Nail Care Program 15 ml

BIOGEL® je přípravek používaný k okamžitému zlepšení stavu ultratenkých a slabých nehtů. Je určen pro obzvláště lámavé a lámavé nehty . je kondicionér určený pro lidi s výrazně oslabenými nehty, kteří vyžadují intenzivní terapeutický podpůrný program. po každém odstranění špiček a akrylových nehtů, jakož i pro normální, profylaktickou ochranu nehtové ploténky před nepříznivými vnějšími podmínkami.

 • Může být použit jako přírodní lak a jako základ pro barevný smalt. Přípravek má moderní recepturu bez formaldehydu, zcela odlišnou od dosud používaných ochranných přípravků.
 • Nejen zpevňuje, ale také doplňuje nehtovou plotýnku a biologicky ovlivňuje kreatin (základní stavební kámen nehtu) tak, že mění jeho strukturu a zpevňuje jej.
 • Vytváří pevnou kostru nehtu, která se stává odolnou vůči zraněním a poškození. Přípravek obsahuje množství účinných látek, např. přírodní L-cystein, který biologicky obnovuje nehet, zvyšuje jeho růst a tloušťku.

Výsledky:

 • Dalším výsledkem použití přípravku je jeho schopnost skrýt žloutnutí a změnu barvy. Nová struktura kreatinu v nehtu přetrvává dlouho po použití přípravku a trvá až do odrůstání nové nehtové ploténky.
 • Hlavní stavební složkou nehtů a epidermis kolem nehtů je keratin. Jedná se o přírodní sloučeninu s velmi různorodým složením aminokyselin, ze kterých se tvoří polypeptidové řetězce. Keratin obsahuje: cystin, arginin, glycin, tyrosin, fenylalanin, lysin a další aminokyseliny.

Co ovlivňuje stav nehtů?

 • Cystein (zkrácený název Cys) je kódovaná, endogenní aminokyselina, obsažená v mnoha proteinech, obsahující thiolovou skupinu, díky které je schopna vytvářet sulfidové můstky - jeden z faktorů ovlivňujících terciární strukturu proteinů. Jedná se o derivát kyseliny alfa-aminopropionové, ve které byl jeden z atomů vodíku nahrazen sulfhydrylovou skupinou – SH. Oxidací dvou molekul cysteinu kyslíkem ze vzduchu se v důsledku odstranění dvou atomů vodíku ze skupin SH vytvoří nová aminokyselina - cystin a molekula vody. Existence cysteinu ve struktuře proteinu umožňuje skládání řetězce molekuly (tvoří se sulfidové můstky). Nachází se v bílkovinách vlasů, epidermis a nehtů. Nedostatek této aminokyseliny se vždy projeví v první řadě poruchami keratózy, lámavostí vlasů, lámavostí nehtových plotének, třepením nehtů, třepením konečků vlasů.
 • Glutathion obsahuje ve své struktuře i cystein, který hraje významnou roli v našem systému. Kasein je protein bohatý na cystein. Aminokyseliny – je třeba nehtům pravidelně dodávat, protože jsou nezbytné pro jejich růst. Na zvířatech bylo experimentálně prokázáno, že mezi nedostatkem aminokyselin hraje nejdůležitější roli nedostatek cystinu a jeho složky – cysteinu.
 • Právě tyto aminokyseliny jsou zodpovědné zejména za celkový stav a stav nehtové ploténky. Nedostatek cysteinu lze snadno rozpoznat tak, že nehty ztrácejí lesk a stávají se tenkými a matnými.
 • Při dlouhotrvající, přetrvávající nerovnováze aminokyselin může dojít k vážnému poškození plotýnky až zmizení. Dosud se léčba L-cysteinem používala téměř výlučně ve formě perorálně podávaných prostředků. Vytvoření nové kvality L-cysteinu, schopného proniknout hluboko do nehtové ploténky, otevřelo nové možnosti v kosmetice.

BIOGEL® je první přípravek, který umožňuje okamžité výrazné zlepšení stavu nehtů naprosto neinvazivním způsobem. Sacharidy – nehty potřebují ve své formě správné množství energie, protože se vyznačují vysokým metabolismem. Matrice nehtové ploténky je jedním z nejrychleji rostoucích lidských tkání. Proto byste měli vždy pamatovat na zdravou a pestrou stravu. Vitamíny – nehty jsou velmi citlivé na jejich nedostatek, zejména na nedostatek vitamínu A. Při nedostatečném množství tohoto vitamínu (nedostatek nebo nadbytek) se nehtová ploténka člověka stává velmi slabou, suchou a křehkou.

BIOGEL® obsahuje mimo jiné také. vitamíny skupiny A a B. Mikroživiny - jejich nedostatek má velký vliv na růst nehtů. Mezi nejdůležitější mikroživiny ovlivňující nehty, kromě zinku a mědi, patří železo, železo a měď. Vzhledem k tomu bylo složení přípravku doplněno o železo podporující působení L-cysteinu

Použití: Při terapeutickém použití - 2-3x ročně po dobu cca 3 týdnů, - natírání minimálně 2x týdně (samozřejmě s odstraněním předchozí vrstvy). Ke zpevnění - naneste na nehet a podle potřeby doplňte (bez smývání)

Upozornění: Hořlavý. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima.

Allepaznokcie
401332

16 dalších produktů ve stejné kategorii: