Vosk na depiláciu ružový Titanium  1000 g
  • Nové

Vosk na depilaci růžový Titanium 1000 g

Kód: 211428-tit

195,00 Kč
S DPH
Počet
Poslední kus skladem

visa

Vosk se vyznačuje výbornou přilnavostí, snadno ruztierateľnosťou, odstraňuje i tvrdé a husté ochlupení. Je šetrný k pokožce, snadno se ohřeje v misce s teplou vodou, nebo v standardních ohřívač pro tvrdé vosky.

Případné zbytky se dají jednoduše odstranit olejem po depilaci. Při jeho pravidelném používání chloupky slábnou zpomaluje se jejich opútovný růst.

Balení: 1000g

použití:

Stačí vložit vosk do ohřívače vosků. Po asi 20 až 25 minutách, můžete přistoupit k depilaci. Vosk zahřátý na optimální teplotu se rovnoměrně nanáší stěrkou, nenatahuje se a ani nepálí. Vosk se aplikuje pomocí dřevěnou špachtlí ve směru růstu chloupků. Pásek lepíme ve stejném směru. Potom energetickým pohybem pásek odtrhneme v opačném směru (a směrem nahoru). Aby se zabránilo bolesti při odtrhávání depilačního proužku, lehce natáhneme kůži. Odstranění případných zbytků vosku uděláme olejíčkem po depilaci. následně potřete krémem po depilaci.

pozor:

Vyvarujte se depilaci kůže s ranami, kůže spálené od slunce, podrážděné, kůže s křečovými žilami nebo akné.

Zabraňte kontaktu s očima! V případě zasažení očí okamžitě důkladně propláchněte velkým množstvím vody po dobu nejméně 10 minut. Udržujte mimo dosah dětí.

211428-tit

Parametry

Značka
Simple use

16 dalších produktů ve stejné kategorii: