Naše recenze z nákupního portálu

Avatar Nikola Antonie R.
27.03.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Cena Rychlost dodání
Avatar Stepanka M.
25.03.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Super rychlost, a děkuji za dáreček. Jsem velmi spokojená.
Avatar Anička S.
23.03.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Vse super
Avatar Klára K.
22.03.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Vše dorazilo velmi rychle a v pořádku. I s malým dárečkem:)
Avatar Alena C.
13.03.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychlé dodání, obchod mohu všem doporučit. Dobrá cena
visa
Seznamte se s produkty STALEKS

Seznamte se s produkty STALEKS

Stříhám, zatlačuješ, brousíme: profesionální nástroje STALEKS udělají iz domácí manikérky nehtovou specialistku

Ať už jste profesionální manikérka nebo se úpravě svých nehtů věnujete v domácích podmínkách, sejde se vám vědět, jak si s nimi v zájmu dosažení dokonalé manikúry poradit. Kromě vědomostí a patřičné dovednosti by ve vaší manikérské výbavě rozhodně neměly chybět i kvalitní pomůcky. Právě STALEKS je značkou nabízející špičkové manikérské nástroje, vynikající vysokou kvalitou, ergonomií a všestranným využitím. Podívejte se blíže na to, proč je STALEKS tou správnou volbou pro vaše potřeby!

 

Co jsou produkty STALEKS?

Výrobky značky STALEKS jsou vynikajícím pomocníkem pro profesionální manikúru a pedikúru. Pomáhají udržovat nehty a pokožku v dobré kondici a bezvadném vzhledu, orientujíc se na bezpečnost při používání.

  • Všechny nástroje profesionální série jsou vyrobeny z vysoce kvalitní, prvotřídní lékařské oceli, díky čemuž je zajištěna odolnost proti korozi a trvanlivost při používání.
  • Precizní ruční výroba a funkční design produktů STALEKS zároveň zaručují dlouhodobé a pohodlné používání, jakož i ostrost a výjimečnou kvalitu řezu.
  • Řezné hrany díky důrazu na kvalitu a řemeslné zpracování nevyžadují časté doostřování, výsledkem čehož je vynikající kvalita manikúry a pedikúry.

 

Pro koho jsou určeny STALEKS produkty?

Značka STALEKS je synonymem kvality a profesionality. Nástroje STALEKS PRO nabízejí širokou škálu tvarů, typů a velikostí jednotlivých produktů, díky čemuž si můžete vybrat ten správný nástroj pro pohodlnou každodenní práci. Série EXCLUSIVE, EXPERT a SMART je vhodná pro manikérky, pedikérky, kosmetičky, jakož i pro odbornice na modelaci obočí a prodlužování řas. Všestrannost, ergonomický design a dlouhá životnost je zase typická pro nástroje ze série CLASSIC a BEAUTY&CARE, jejichž použití má nepostradatelný přínos pro všechny, kteří se starají o svůj vzhled.

 

Seznamte se s produkty STALEKS

Ať už si vyberete ze základní řady nebo vsadíte na nejvyšší úroveň, produkty STALEKS vám nabídnou bohatý diapazon prémiových vlastností, které usnadní péči o nehty i obočí.

  •        Pinzety na obočí STALEKS Classic jsou vhodné pro úpravu hrubého obočí. Díky mírně zkosené, leštěné hraně efektivně odstraňují chloupky bez poškrábání pokožky při korekci. Současně dbají na pohodlí ruce při práci. Výsledkem je snadné uchopení i těch nejkratších a nejtenčích chloupků. Výhodou pinzety STALEKS Beauty & Care je snížené riziko lámavosti vlasů v důsledku těsného uzavření pracovních ploch, jakož i redukce zarudnutí po zákroku díky leštěnému vnějšímu povrchu pracovní části. Profesionální pinzeta Expert zase vyniká příjemným saténovým povrchem a širokou funkční plochou pro snadný úchop celého chloupku.

  •        Špičkové profesionální kleště na kůžičku značky STALEKS jsou určeny pro profesionály, kteří nepřipouštějí kompromis a vybírají si to nejlepší. Kleště disponují komfortní, zaoblenou rukojetí s matným povrchem. Ten je mimořádně příjemný na dotek. Nůžky na nehtovou kůžičku se zase díky svým úzkým čepelím hodí pro hladké stříhání kůžičky. Vyleštěná zadní strana čepele a tvar zaručující snadný přístup ke kůžičce se postarají o snížení rizika jejího poranění, jakož io ochranu před poškozením nehtové ploténky. Kromě originálního designu oceníte i vysokou odolnost proti korozi díky vysoké kvalitě oceli a vícestupňovému leštění.
  •         Kovový pilník STALEKS Pro Exclusive by také neměl chybět ve vaší manikérské výbavě špičkové kvality. Je zárukou bezpečné manikúry a díky kovové základně je odolný vůči ohybu. Kovový pilník je vhodný pro pilování přírodních nehtů i pro klasickou modeláž, přičemž díky zaobleným hranám předchází poranění kůžičky v okolí nehtu.
  •         Zatlačovač nehtové kůžičky lze považovat za praktický nástroj 2v1. Díky jeho zkosené části lze nadzvednout a otisknout zhrublou část kůžičky, jakož i vyčistit volného okraj nehtu či odstranit polymerizované toky géllaku. Zaoblenou částí zase nadzvednete a zatlačíte kutikuly. Nástroj je vhodný jak pro manikúru, tak i pedikúru.
  • Oboustranná kyreta STALEKS Pro Expert 20/2 je součástí profesionální pedikérské výbavy. Tento celokovový oboustranný exkavátor z nerezové oceli se zakřivením připomínajícím tvar nehtové ploténky využijete při částečném odstranění suchých mozolů. Stejně jej však oceníte i při práci se zarostlými nehty.

 

STALEKS zkrátka pomáhá ženám dosáhnout perfektní manikúry. Pomocí profesionálních nástrojů této značky můžete mít krásné nehty každý den, a přitom si vychutnat optimální komfort a bezpečnost při používání. Vyberte si pomocníky, kteří hýčkají vaše nehty a postarají se o jejich dlouhodobě krásný a zdravý vzhled. o jejich dlouhodobě krásný a zdravý vzhled.

Všechny komentáře