Naše recenze z nákupního portálu

Avatar Nikola Antonie R.
27.03.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Cena Rychlost dodání
Avatar Stepanka M.
25.03.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Super rychlost, a děkuji za dáreček. Jsem velmi spokojená.
Avatar Anička S.
23.03.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Vse super
Avatar Klára K.
22.03.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Vše dorazilo velmi rychle a v pořádku. I s malým dárečkem:)
Avatar Alena C.
13.03.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychlé dodání, obchod mohu všem doporučit. Dobrá cena
visa
Naučíme Vás jak si prodloužit nehty

Naučíme Vás jak si prodloužit nehty

Toužíte po dlouhých nehtech? Díky těmto 5 tipům si je prodloužíte hravě a doslova na počkání.

Sen o dlouhých, krásně tvarovaných, pevných nehtech zůstává u mnoha žen jen snem. Lámavé nehty se sklonem ke třepení jsou nepříjemnou noční můrou, která brání v vypěstování požadované délky nehtů a maří sny nejedno milovnici prodloužené manikúry. Dlouhé nehty přitom vůbec nemusí být nesplnitelnou metou. S pomocí moderních materiálů a kvalitní nehtové kosmetiky jich můžete dosáhnout hned několika způsoby.

 

Tipy na nehty

Základem pro modelaci akrylových či gelových nehtů, resp. UV gelů jsou nehtové tipy. Jedná se o umělé nehty, jejichž aplikace je mimořádně jednoduchá a zejména rychlá. Díky tomu dosáhnete skvěle vypadající manikúry doslova na počkání. Jednotlivé tipy stačí pomocí lepidla připevnit na váš vlastní nehet a následně jej zastřihnout na vámi požadovanou délku. Náš tip pro dokonale aplikovaný tip zní: ponechat si alespoň milimetr dlouhou rezervu, kterou pomocí pilníku můžete upravit do požadovaného tvaru ve vámi zvolené délce.

Na výběr máte několik druhů tipů:  

  • Naturální tipy charakterizuje jejich tělová barva, která dokonale splývá s vašimi přirozenými nehty. Jsou vyrobeny z kvalitních plastických hmot, které jsou odolné vůči mechanickému poškození. Jejich úzký design je určen pro všechny tipy nehtů.

  •         Průsvitné tipy jsou velmi odolné a flexibilní. Jsou vyrobeny z plastu ABS a snadno se zkracují. Doporučujeme je používat například při aplikaci třpytek, protože právě díky tomuto tipu dosáhnete skleněného efektu. Vhodné jsou také pro určité techniky zdobení a při práci s průsvitnými barevnými gely.

  •         Francouzské tipy jsou skvělým pomocníkem pro snadné vytvoření francouzské manikúry. Pokud se bojíte uměle vypadajících nehtů, budou pro vás tyto mléčné tipy nejlepší volbou. Jsou pružné, odolné a po vymodelování jsou při pohledu zdola k nerozeznání od vlastních nehtů.

Ve všech třech variantách si můžete vybrat z provedení se zarážkou a bez ní, přičemž k dispozici jsou také různé tvary tipů: od hranatého, přes mandlový tvar, oválný, špičatý až po stiletto.

 

Papírové šablony na nehty

Pomocí šablon a modelovacího UV gelu, gel laku, akrylu, akrylového gelu, ale i polygelu a polyakrylu si také jednoduše vytvarujete a až o několik centimetrů prodloužíte nehty svých snů. Doporučujeme použít podkladový lak Iveray Base Coat, který je pro takové prodloužení ideální. Následně nechte nehet spolu se šablonou vytvrdnout v UV/LED lampě a po vytažení šablonu opatrně odstraňte. Pilníkem následně dolaďte požadovaný tvar nehtu a zbavte se případných nedokonalostí.

 

Duální formy

Průsvitné duální formy jsou určeny pro prodlužování nehtů bez lepení tipů a bez použití šablon. Mají naznačenou délku, díky čemuž jednodušeji vymodelujete stejně dlouhé nehty. Jsou vhodné zejména pro aplikaci polygelu či polyakrylu, který na nehty nanesete štětcem namočeným v poly liquidu. S pomocí duálních forem dosáhnete krásně tvarovaného oblouku ve tvaru písmene „C“ prakticky ihned po vytvrzení v UV/LED lampě. Před samotným vložením do lampy však odstraňte přebytečný materiál po bocích. Nechte vytvrdnout v lampě. Formu následně odstraňte a výsledný nehet opilujte do požadovaného tvaru. Při šetrném odstraňování můžete formy použít dokonce opakovaně

 

Věříme, že jste se díky našim radám dostali o kousek blíže k prodlouženým nehtům. Pokud byste však stále tápali a potřebovali poradit, víte, že na nás se můžete kdykoli obrátit.

Všechny komentáře