Naše recenze z nákupního portálu

Avatar Lenka S.
24.01.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
úžasný obchod, široký a kvalitní sortiment
Avatar HANA F.
19.01.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
zatím nemohu ohodnotit ještě jsem nevyzkoušela
Avatar Marcela P.
13.01.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Ŕychlost
Avatar Evženie G.
15.01.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
rychla reakce, rychle odeslano, zbozi kvalitni
Avatar Jarmila P.
12.01.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Nakupovala jsem zde poprvé a vše k naprosté spokojenosti...
visa
Podzim a zima 2022: tohle by vašim nehtům rozhodně nemělo ujít!

Podzim a zima 2022: tohle by vašim nehtům rozhodně nemělo ujít!

Podzim a zima 2022: tohle by vašim nehtům rozhodně nemělo ujít!

Podzimní a zimní nehtové trendy roku 2022 jsou více než skvělé. Snad poprvé po delší době z nehtů nekřičí oranžová a odstíny horké červené. Namísto nich se na nehtech vyjímají tlumené metalízové odstíny modré, množství třpytek a zúžený tvar nehtů v nail art podobě, v jaké jsme ho dosud nezažili. Jaké jsou tedy trendy zbývajícího roku 2022?

 

Perleťové odlesky pre trendové nehty

Zachovat si přirozený vzhled a tvar nehtů, které ožijí pod vrstvou čirého laku. Ale i sáhnout po byť i tmavším odstínu s perleťovými odlesky, které osvěží ponurá mlhavá rána. Případně perleťové ozdoby, které gelovým nehtům dodají grády. To vše je atraktivní součástí letošní nehtové výbavy pro období podzim - zima. Nezávisle na typu vašich nehtů by perleťové odlesky neměly chybět vašemu svěžímu outfitu.

 

Chromové nehty oděné do kovových odstínů

Jelikož nám neuniklo, že i modelky na podzimní výstavě v Bronxu či zimní přehlídce v Paříži měly stříbrné nehty s chromovým efektem, utvrdili jsme se v tom, že trend metalické manikúry bude tento podzim i zimu výrazný. Efekt vysokého lesku navozuje pocit superreflexnosti, který se navíc v kombinaci se stejně designovanými očními stíny mění v neodolatelnou hru fantazie a magičnosti.

 

Nalepovací vzory, které fádní jednotvárnosti dodají nápaditost

Kratší tvar nehtů či jednobarevný design ožijí po přidání nálepek na nehty. Ty představují velmi snadný a rychlý způsob zdobení nehtů. Vysoké popularitě se těší hlavně díky možnosti aplikace i na přirozené nehty. Dodají jim zajímavý efekt, přičemž si můžete vybrat z několika tématických motivů. Stačí je natřít a zalepit průhledným vrchním lakem.

 

Modrá vládne v každém šatu

Jednou z dominantních barev této sezóny je také paleta odstínů modré. Neplatí přitom, že vaší manikúře musí dominovat jediná modrá. Pohrát si můžete is kombinací světlejšího a postupně tmavnoucího odstínu, či dokonce zkombinovat tmavší modrou na jednu polovinu nehtu a světlou zase na tu druhou.

Když černá ztělesňuje pozitivitou nabitou vášeň

Dávno neplatí, že se černá spojuje se smutnými událostmi. Černý lak na nehty je jedním z dominantních trendů podzim/zima 2022 právě pro svoji výraznou neprůhlednost. Exkluzivitu mu dodají i do barvy zamíchané třpytky, díky čemuž se taková manikúra hodí jak ke všedním, tak ik slavnostním událostem.

 

Barevná francouzská manikúra plná překvapení

Mandlové nehty s různými vzory a barevnými kombinacemi francouzské manikúry v překvapivých odstínech fialové, žluté, světle růžové a baby modré. Přestože nejde o nejjednodušší aplikaci, výsledný efekt rozhodně stojí za to! Stačí sáhnout po sadě štětců různých tvarů a šířek a vytvořit ty nejčistší linie byť i kontrastních barev.

 

Hnědá a karmínově červená je zkrátka podzimní barva

Sytě hnědý lak na nehty působí dokonale uvolněným a zároveň nadčasovým dojmem. Máte-li navíc nehty střední délky a kulatého tvaru, v kombinaci s hnědou budou zkrátka neodolatelné. Obdobně to platí i pro karmínově červené nehty. O to víc, pokud jim navíc dominuje špičatý tvar. Nemusíte se však upínat na jednobarevnost. Své manikúře můžete pomocí štětce na natírání namočeného do odlakovače dodat gradientový efekt.

 

Zdravé nehty nadovšetko

Tento trend se přitom neváže jen na letošní podzimně-zimní období. Zdravé nehty jsou prioritou číslo jedna ai ty bez poškození či zvýšené citlivosti mohou pocítit tuhost zimního období. Je proto namístě myslet na přípravky, které je nezatíží svým složením a vybírat si antialergické, tzn. hema-free gel laky na nehty. Gelová manikúra totiž může být překážkou či hrozbou pro alergii na použitý materiál, přestože o tom ani nemusíme vědět. Přestože alergické reakce jsou statisticky zanedbatelné, zřejmě nikoho nepotěší, projeví-li se právě u něj nepříjemné problémy. Dobrou zprávou je, že se gelových nehtů nemusíte zřeknout nadobro. Právě antialergické gel laky dokážou riziko alergie úspěšně eliminovat.

Všechny komentáře