Naše recenze z nákupního portálu

Avatar Lenka S.
24.01.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
úžasný obchod, široký a kvalitní sortiment
Avatar HANA F.
19.01.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
zatím nemohu ohodnotit ještě jsem nevyzkoušela
Avatar Marcela P.
13.01.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Ŕychlost
Avatar Evženie G.
15.01.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
rychla reakce, rychle odeslano, zbozi kvalitni
Avatar Jarmila P.
12.01.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Nakupovala jsem zde poprvé a vše k naprosté spokojenosti...
visa
Top of the tops jménem Semilac Extend

Top of the tops jménem Semilac Extend

Top of the tops, nebo když se o dokonalou manikúru postará profesionál jménem Semilac Extend

Toužíte po krásných a trvanlivých nehtech, jejichž úprava vám nezabere moc času? Seznamte se s kvalitním hybridním gel lakem Semilac Extend 5v1, který překoná všechna vaše očekávání. Kromě pohodlné aplikace vás okouzlí nadčasový efekt gelové manikúry, jakož i její dlouhá trvanlivost, kterou nepřekvapí ani aktivní osobnost nositelky.

 

Prečo 5v1?

Hybridní laky na nehty Semilac Extend 5v1 jsou inovativním produktem, spojujícím v sobě pětici atraktivních vlastností. Tento jedinečný lak vám tak nabízí podkladovou bázi, barvu a top coat zároveň, přičemž vám umožňuje vybudovat nehtovou plotýnku a prodloužit ji až o 1cm! Tato novinka navíc šetří váš čas i peníze, jelikož se díky snadné aplikaci můžete spolehnout na své byť i základní nehtařské dovednosti v pohodlí domova. Vůbec si přitom nemusíte kupovat celou paletu různých produktů. Pro dokonalou a odolnou hybridní manikúru na bázi produktů Semilac vám postačí jediný produkt, který vyniká mimořádnou kvalitou a odpovídá nejnovějším trendům a inovacím, které zdůrazní krásu vašich nehtů.

 

Semilac Extend clasic a care

Kromě bohaté palety barevných provedení je Semilac Extend dostupný ve dvou verzích: v klasické a tvz. care. Zatímco se klasický druh vyznačuje hustší konzistencí, tvrdou, ale elastickou strukturou zároveň, série care je obohacena o deset výživných látek. Pečující složky zpevní vaše nehty podobně jako ten nejlepší kondicionér a díky svému veganskému složení a dermatologické nezávadnosti se postarají nejen o vzhled, ale také o zdraví vašich nehtů. Obě varianty mají navíc i samonivelační vlastnosti, díky čemuž dokáží zacelit nerovnosti nehtové ploténky.

 

Váš dokonalý hybridní styling s použitím jednoho produktu

Abyste hybridní laky Semilac Extend 5v1 dokázali plně využít, nabízíme vám jednoduchý návod. S ním krok za krokem hravě objevíte všechny výhody tohoto inovativního produktu a budete si jeho perfektní vzhled moci vychutnat po dlouhou dobu. A jelikož byl produkt vyvinut profesionály pro použití v domácím prostředí, jeho aplikace je jednoduchá a příjemná. Zvládne ji dokonce i absolutní začátečnice.

Dříve než se pustíte do aplikace Semilac Extend, nezapomeňte na precizní přípravu podkladu. S tou vám pomůže Semilac Nail Cleaner, který vaše nehty odmastí a vytvoří tak potřebný základ pro dlouhotrvající manikúru. Je šetrný k pokožce a nehtům a dokáže odstranit i výpotek z gel laků a UV gelů z nehtů po vytvrzení v UV lampě.

Po důkladném odmaštění můžete začít s aplikací Semilac Extend 5v1. Pro lepší efekt doporučujeme hybridní gel lak nanášet ve dvou vrstvách. Nanášejte však vrstvu po vrstvě, přičemž mějte na paměti, že tloušťka vrstvy závisí na efektu, kterého chcete dosáhnout. V zájmu vybudování nebo prodloužení nehtu určitě doporučujeme nanášet větší množství laku ve vrstvách, přičemž ty je třeba pokaždé nechat vytvrdnout pod lampou. Neměli byste však zapomínat na to, že s ohledem na poměrně vysokou pigmentaci produktu by vrstvy neměly být příliš silné.

Když je vaše manikúra vytvrzená, neměli byste zapomenout ani na odstranění disperzní vrstvy pomocí Semilac Nail Cleanera. A váš styling v módní barvě je připraven!

 

Věříme, že se do tohoto skvělého produktu zamilujete stejně jako my či tisíce dalších spokojených zákaznic značky Semilac. Ty si kromě prémiových vlastností gel laku Extend pochvalují i širokou škálu pastelových odstínů, variací se třpytkami či verzí s příměsemi keratinu a biotinu. Zřejmě vám je speciálně představovat nemusíme, jelikož se pro své blahodárné účinky už stihly ve světě kosmetiky etablovat. Vybírejte, kombinujte a nezapomínejte, že v případě otázek jsme tady pro vás. Potěšíme se i vaší zpětné vazbě či sdílení vašich fotografií, zachycujících vaše povedené Semilac Extend kreace.

Všechny komentáře