Naše recenze z nákupního portálu

Avatar Hana V.
12.11.2020
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Široká nabídka zboží a dobré ceny.
Avatar Libuše B.
08.11.2020
4.504.504.504.504.50
Výhody:
Objednávka z domova
Celkový názor:
Rychlost dodání
Avatar Renáta K.
04.11.2020
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Velmi rychlé dodání a kvalitní zboží
Slabiny:
Není žádná
Celkový názor:
Vše v pořádku,ráda se vrátím do obchůdku.
Avatar Soňa S.
27.10.2020
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Objednávala jsem v tomto obchodě poprvé a vše bylo naprosto v pořádku. Rychlé dodání. Výrobek vypadá kvalitně, ale ještě jsem ho nevyzkoušela. Mám ho jako dárek.
Avatar Monika H.
21.10.2020
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Velmi rychlý obchod.
Celkový názor:
Po objednání mám produkty do dvou dnů doma a když něco není na skladě, zavolají a nabídnou podobný produkt za stejnou cenu. Nakupuji zde celkem často a zatím nikdy nebyl s ničím problém. Určitě doporučuji!!!
visa
NEONAIL SIMPLE ONE STEP - MANIKÚRA ZA 20 MINUT

NEONAIL SIMPLE ONE STEP - MANIKÚRA ZA 20 MINUT

 

Nádherné  barvy

NeoNail přineslo krásné syté letní barvy. Barvy jsou inspirovány letem, dovolenou, mořem a odpočinkem. Gel laky jsou vysoce pigmentované, což znamená, že stačí nanést dva tenké nátěry a konečná barva je krásná sytá a plná pigmentů.

 

V jednoduchosti je krása

A právě toto heslo zcela vystihuje One step simple gel lak. Stačí jednoduše blokem přebrousit nehet a upravit tvar. Nehet očistit za pomoci cleanru a natíráte gel lak na nehet v tenoučké vrstvě. První vrstvu necháte vytvrdit v lampě. Následně aplikujete druhou tenoučkou vrstvu gel laku a necháte vytvrdit v lampě. Lepkavý film odstraníte pomocí cleanru a hotovo! Ano hotovo! Je to tak rychlé a jednoduché, že si to zamilujete. Stejně jednoduché je i odstranění gel laku od NeoNail. Jemně přebrousíme gel lak. Nehty obalíte do buničiny, která je napuštěna kosmetickým acetonem a počkáte přibližně 5-10 minut. Následně se gel lak odlepí od nehtu a za pomoci pomerančového dřívka ho jemně odstraníte a hotovo.

 

 

Krásna manikúra aj pedikúra

One step gel laky si zamilují manikérky nebo i pedikérky. Gely jsou určeny i na citlivé nehty, proto se doporučují i při pedikúře. Ke přírodní ploténce jsou jemné a šetrné.

Co tak si sladit krásnou upravenou manikúru a pedikúrou? S NeoNail gel laky je to jednoduché a navíc i krásné.

 

 

Aplikace v pohodlí domova

One step simple gel laky zaručují snadnou práci. Krásné gelové nehty zvládnete iv pohodlí domova. Za pár minut máte manikúru a pedikúru jako od profesionálního salonu. 

Stačí to jen vyzkoušet a určitě to neprohloupíte. Vždyť teplo a léto si přímo ptá nádhernou manikúru a pedikúru, kterou můžete sladit se svým outfitem.

Vysoká kvalita za super cenu

Aplikace one step simple gel laků je cenově velmi priateľná, neboť v jednom gel laku máte podkladovou bázi, barvu a vrchní top. Nemusíte jednotlivé položky kupovat jednotlivě a samozřejmě ušetříte i čas, protože aplikace je opravdu rychlá a gel lak vydrží na nehtech do tří týdnů a i déle v závislosti na náročnosti práce, kterou vykonáváte.

 

 

 

 

Všechny komentáře