Naše recenze z nákupního portálu

Avatar Irena Č.
11.09.2020
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychlost
Avatar Hana N.
02.09.2020
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Opět velmi rychle doručeno. Maximální spokojenost
Avatar Andrea Š.
11.09.2020
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychlost Přehlednost Ceny
Slabiny:
Nevím
Celkový názor:
Našla jsem zde vše, co jsem potřebovala a za skvělou cenu. Jsem spokojena a tento obchod doporučuji. Určitě zde ještě nakoupím.
Avatar Monika S.
25.08.2020
5.005.005.005.005.00
Výhody:
RYCHLOST DODÁNÍ, OCHOTA KOMUNIKACE VÝBORNÉ PRODUKTY OKAMŽITÉ ODESLÁNÍ PENĚZ NA ÚČET PŘI VRÁCENÍ ZBOŽÍ
Celkový názor:
S TÍMTO OBCHODEM JSEM VELICE SPOKOJENÁ
Avatar Viktorie N.
30.08.2020
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Hezky a bezpečné zabalene aby nic n vyt klo nebo se nerozsypalo
visa
Halloweenské inspirace na nehtech

Halloweenské inspirace na nehtech

Halloween aj na nehtoch

Halloween je svátek, který zná snad každý. Nejvíce se slaví v Americe a ve veliké Británii ale každým rokem se stále více a více přibližuje i k nám.Dátum Halloweenu je každý rok stejný, slaví 31. října, den před křesťanskou slavností všech svatých.

Mezi symboly typické pro Halloween patří dýně, kostýmy, masky a strašidelná výzdoba.

Samozřejmě toto všechno sá aplikovat iv nehtovém designu. Pokud patříte mezi ty odvážnější, láká vás experimentovat, přijdete si na své právě vy.

Typické barvy pro Halloweenskou manikúru jsou jednoznačně cen, šedá, modrá, žlutá, oranžová, okrová , červená ...

Čeká vás Halloweenská party nebo se vám líbí tento styl jen tak, nabízíme vám několik inspiraci. Pomocí našich produktů bude vaše Halloweenská manikúra nepřehlédnutelná.

Pokud nejste velmi zručná v kreslení, nezúfajte.Práve u nás najdete široký výběr 3D vodonálepiek, jejichž aplikace je velmi jednoduchá a zvládnou ji i zcela začátečnice. Kočičky, dýně, strašidla, duchy a mnoho ďalších. Nálepky mohou vestavět i do Gel laku, UV gelu, ale i do akrylu. Delší Vám vydrží pokud si je překryjete vrstvou top coat laku nebo finish gélom.3D nálepky na nehty budou zpestřením vaší práce a určitě si je zamilujete a budete s nimi nadmíru spokojeny.

A naopak pokud vás baví kreslení různých ornamentů, právě na Hallowenská tematiku se můžete zcela "Odvázat". V naší sekcii- zdobící GELY - PAINTING si můžete vybrat různé barvy nail art gelů, určených na kreslení a malování tenkých linií. Samozřejmostí musí být kvalitní štětec, aby vám vaši práci ulehčil. Určitě si z naší bohaté nabídky vyberete.

Pokud chete svým nehtům dodat unikátní, nový rozměr? Znáte Spider gel? Je letošní novinkou v nehtovém designu. Pro vytvoření unikátní halloweenské manikúry se bude výborně hodit. právě pomocí něj si rychle a snadno vytvoříte "pavučinky" na vašich nehtech. Gel s inovativní kaučukovou konzistencí vytvoří linie za pár vteřin.

Nabízíme vám na výběr krásný výběr barev od klasických po metalické od různých výrobců.

Celou nabídku najdete zde: spider a zdobící gely zdobící-gely. Budeme se těšit pokud jsme vás našimi stylizaci inspirovali a přejeme vám zábavu při tvoření vašich strašidelných halloweenských nehtů.

Všechny komentáře