Naše recenze z nákupního portálu

Avatar Alena P.
14.07.2021
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
S produkty jsem velmi spokojená. Pěkné stránky i nabídky .
Avatar Lucie N.
13.07.2021
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychlé dodání Příznivé ceny
Celkový názor:
Vše rychle doručeno, hezky zabaleno. Velká spokojenost s obchodem. Doporučuji
Avatar Eva D.
30.06.2021
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Zboží jsem jeden den objednala a druhý den jsem ho měla v zásilkovně. Ze Slovenska, tomu říkám služba.
Celkový názor:
O žádné nevím
Avatar Jana S.
26.06.2021
4.004.004.004.004.00
Výhody:
Rychlé dodání zboží
Avatar Hana H.
16.06.2021
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
100% spokojenost
visa
Semilac bruska č.1 do Vašeho salonu

Semilac bruska č.1 do Vašeho salonu

Semilac bruska na nehty - proč to stojí za to?

Kvalitní bruska na nehty je nezbytností pro každý profesionální manikérské salón. Toto zařízení díky vhodným frézkám dokonale odstraní starou hmotu z nehtů, odstraní kůžičku nebo opracuje a vytvaruje nehtovou ploténku.

 

·         Pokud jste již dříve odstraňovali hybrid s acetonem, určitě víte, že tento proces není nejrychlejším řešením.

·         Chcete to změnit a uvažujete o koupi dobré a kvalitní brusky? Nevíš, který přístroj na nehty bude nejlepší?

·         Objevte naše ikonické zařízení od A po Z a výběr bude jasný. 

 

Zařízení na speciální úkoly

 

S bruskou Semilac bude vaše práce jednodušší a především rychlejší. Toto jedno zařízení bude ideální pro mnoho různých činností v oblasti manikúry. Co jim patří? Níže najdete speciální seznam, který vám řekne, na co je bruska Semilac užitečná. Pomocí tohoto jednoho zařízení můžete: 

·         opracovávat nehty,

·         odstranit hybridní, gelový nebo akrylový materiál

·         odstraňovat kůžičku a opracovávat ji

·         vyleštit nehty a okolí nehtů

·         čistit a vyhlazovat nehty

·         zkrátit nehty.

Všechny tyto činnosti lze provádět pomocí nástavců * frézek Semilac, které jsou k dispozici v internetovém obchodě, ale i přímo u nás na prodejně. A co víc, v nabídce Semilac se nedávno objevily nové frézy, které nezasahují destičku během provozu. Umožňují tedy ve vašem salonu čistší a účinnější manikúru.

 

Znalost je klíčem k vašemu úspěchu

Právě jste se dozvěděli, proč nazýváme brusku Semilac zařízením na speciální úkoly. Na správné používání však potřebujete správné znalosti. Chcete-li použít frézku k odstranění hybridů nebo opracování kůžičky, měli byste získat informace o konstrukci zařízení a práci s frézkou. Pouze tak se naučíte, jak používat toto zařízení správně a bezpečně. Využíváním školení Semilac Academy získáte nejdůležitější tipy, ale i praxe, která vám jistě pomůže při práci. Naši instruktoři se ujistí, že se naučíte správně používat zařízení, jakož i ukáží, jak provádět postupy. Brzy zjistíte, že bruska na nehty Semilac se stane zařízením, které je obtížné nahradit jinými. 

Správný výkon a rychlost otáčení

Skutečnost, že bruska na nehty bude plnit různé úkoly, je samozřejmě také díky správně vybraným nástavcem! Dobrá bruska na nehty musí mít také dostatečný výkon a rychlost otáčení. Frézka Semilac má výkon 65 W a má různé režimy otáčení, které si můžete nastavit pomocí praktického otočného knoflíku nebo nožního pedálu. Na každý manikérské úkon jsou určeny různé otáčky. Chcete se hlouběji ponořit do tématu semilových nástavců na nehty? Poslechněte si instruktora ze Semilac Academy a díky této nahrávce poznáte přístroj lépe 

Semilac bruska na nehty - co byste ještě měli vědět?

Co jiného by mělo zmínit? Při výběru byste měli věnovat pozornost i celkové účinnosti zařízení. Pokud si vyberete náš přístroj, můžete si být jisti, že bude pracovat tiše a celý proces odstraňování gel laků nebo jiných činností bude bez nepříjemných vibrací. Za zmínku stojí také lehký systém výměny frézek a příslušně profilovaná rukojeť, která poskytuje velké pohodlí. 

Pokud vám záleží na skutečně dobrých zařízeních ve vašem salonu - zaměřte se na kvalitní brusku na nehty, jakož i na dobrou lampu. Nevíte, kterou lampu si vybrat? Zmínili jsme to v článku: Jak si vybrat správnou lampu? Se zařízeními Semilac získá váš salón manikúry profesionální vybavení a ušetříte čas .... i nervy :-)

Všechny komentáře